خبر

اولین نمونه اولیه ماشین الکتریکی شیائومی که در آگوست ۲۰۲۲ رونمایی می شود

0

در نوامبر ۲۰۲۱ گزارش شد که شیائومی ممکن است اولین خودروی الکتریکی خود را در سال ۲۰۲۴ عرضه کند. اکنون، طبق گزارش، بنیانگذار شیائومی، لی جون، نمونه اولیه اولین خودروی خود را در ماه آینده (اوت) این شرکت رونمایی خواهد کرد.

این گزارش ادعا می‌کند که جون تقریباً دو سوم وقت خود را در دفتر مرکزی خودروی شیائومی صرف نظارت بر پیشرفت اولین خودروی این شرکت می‌کند. پس از راه اندازی در ماه آگوست، این شرکت یک سری آزمایش از جمله اولین آزمایش زمستانی خود را انجام خواهد داد. طبق گزارش ها، این شرکت قصد دارد اولین خودروی شیائومی را در سال ۲۰۲۴ تولید انبوه کند.

اولین نمونه اولیه ماشین الکتریکی شیائومی توسط HVST Automobile Design طراحی خواهد شد. برای کسانی که بی اطلاع هستند، این همان شرکتی است که ماشین مفهومی Maven WM Motor را طراحی کرده است. در این گزارش همچنین آمده است که این شرکت در حال برنامه ریزی برای استخدام یک مدیر روابط عمومی است که نشان می دهد ممکن است به زودی در ماه های آینده یک کمپین تبلیغاتی راه اندازی کند.

در مارس ۲۰۲۱، این شرکت رسما تایید کرد که وارد تجارت خودروهای الکتریکی خواهد شد. این شرکت اعلام کرد که ابتدا ۱.۵ میلیارد دلار سرمایه گذاری خواهد کرد و سپس ۱۰ میلیارد دلار در ۱۰ سال آینده در تجارت خودرو خود سرمایه گذاری خواهد کرد. در سپتامبر ۲۰۲۱، شرکت خودروسازی شیائومی، با مسئولیت محدود را به ثبت رساند.

در نوامبر سال ۲۰۲۱، با کمیته مدیریت منطقه توسعه اقتصادی و فناوری پکن، قراردادی را برای ساخت دفتر مرکزی خودرو شیائومی و بخش تحقیق و توسعه آن در ییژوانگ امضا کرد. بنا بر گزارش ها، این مرکز که بیش از ۱۰۰۰ کارمند دارد، توانایی تولید ۳۰۰۰۰ خودرو در سال را دارد.

طبق گزارش ها، شیائومی قصد دارد خودروهای سگمنت A+ و B را عرضه کند. مدل اول با پشتیبانی از رانندگی خودکار L2 عرضه می شود و احتمالاً بین ۱۵۰۰۰۰ تا ۲۰۰۰۰۰ یوان (۲۲۲۳۰ دلار و ۲۹۶۴۰ دلار) قیمت خواهد داشت. از سوی دیگر، دومی از رانندگی خودکار L3 پشتیبانی می کند و می تواند بین ۲۰۰۰۰۰ یوان تا ۳۰۰۰۰۰ یوان (۲۹۶۴۰ تا ۴۴۴۶۰ دلار) قیمت داشته باشد.

شیائومی Mi A3 پچ امنیتی اندروید ژوئیه ۲۰۲۲ را در سطح جهانی دریافت کرد

مقاله قبلی

خلاصه Redmi K50i: مشخصات، رنگ‌ها، قیمت و موارد دیگر

مقاله بعدی

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *