خبر

شیائومی شارژر سوپر فلش ۱۰۰ واتی جدید را آزمایش می کند، احتمالاً در نیمه دوم ۲۰۲۲ معرفی خواهد شد

0

شیائومی در حال حاضر در حال آزمایش فناوری شارژ فلش ۱۰۰ واتی ارتقا یافته برای ظرفیت باتری بزرگ است، که نه تنها زمان شارژ را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد، بلکه طول عمر باتری را نیز به طور جدی در نظر می گیرد.

 

 

متأسفانه، منبع اطلاعات به جزئیات دقیق نپرداخته است و جزئیات دیگری را فاش نکرده و در مورد چه گوشی هایی می توان انتظار این فناوری را داشت.

با این حال، با توجه به اینکه شیائومی قبلاً چند گوشی با پشتیبانی از شارژ ۱۲۰ واتی عرضه کرده است و حتی در حال کار بر روی ۲۰۰ وات است، احتمالاً فناوری Super 100W Flash Charging مورد بحث در برخی جنبه‌های دیگر ارتقاءهایی را به همراه خواهد داشت. یکی دیگر از دلایل توسعه ۱۰۰ وات می تواند سرعت شارژ بالاتر باشد که به سرعت سلامت باتری را تخریب می کند. گزینه های کندتر مانند ۱۰۰ وات می توانند تعادل بهتری بین سرعت و سلامت باتری ارائه دهند.

حتی سری ۱۲ آتی شیائومی به فناوری شارژ ۱۲۰ واتی مجهز خواهد شد، که این احتمال را می‌دهد که تا زمانی که سری MIX 5 در نیمه دوم سال رونمایی نشود، سوپر شارژر ۱۰۰ واتی رونمایی نخواهد شد.

به غیر از این، گزارش هایی در مورد عرضه محصولات پرچمدار شیائومی با پشتیبانی از شارژ با درجه بالاتر از ۱۲۰ وات در نیمه دوم سال آینده منتشر شده است.

شیائومی قبلاً از فناوری شارژ سریع ۲۰۰ واتی خبر داده بود که نشان می داد نسخه اصلاح شده Mi 11 Pro تنها ۸ دقیقه طول می کشد تا ۱۰۰ درصد شارژ شود. شارژ ۲۰۰ واتی احتمالاً با «سیستم خنک‌کننده پمپ سرد حلقه‌ای شکل» که خود توسعه‌یافته است جفت می‌شود که به کنترل تولید گرما، بهبود ایمنی و طول عمر باتری کمک می‌کند.

تلویزیون شیائومی ES 2022 اکنون در یک نسخه ۵۰ اینچی نیز عرضه می شود

مقاله قبلی

شیائومی یخچال MIJIA دو در با ظرفیت ۱۸۶ لیتر را معرفی کرد

مقاله بعدی

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *