خبر

شیائومی در اولین روز فروش Double 11 محصولاتی به ارزش ۷ میلیارد یوان به فروش رساند

0

شیائومی فروش Double 11 خود را در اول نوامبر آغاز کرد و این شرکت اعداد قابل توجهی را فاش کرد. ظرف یک ساعت پس از شروع فروش، این شرکت موفق به فروش ۵۰۰۰۰۰ دستگاه از گوشی های هوشمند سری ردمی نوت ۱۱ شد.

اکنون، این شرکت فاش کرده است که در اولین روز فروش Double 11 موفق به فروش محصولاتی به ارزش بیش از ۷ میلیارد یوان (تقریباً ۱.۹۳ میلیارد دلار) شده است. با این کار، از نظر فروش گوشی های هوشمند در تمام پلتفرم ها نیز به شرکت پیشرو تبدیل شده است.

شیائومی فاش کرده است که محصولاتی به ارزش ۲ میلیارد یوان را تنها در یک دقیقه و ۴۵ ثانیه فروخته است و این اعداد در ۵۲ دقیقه و ۱۱ ثانیه دو برابر شده و به ۴ میلیارد یوان رسیده است. در کمتر از ۹ ساعت، این شرکت ۵ میلیارد یوان محصول فروخت.

این اعداد نشان دهنده رشد قابل توجه شیائومی از نظر فروش Double 11 در مقایسه با سال گذشته است. این شرکت در اولین روز فروش Double 11 در سال گذشته موفق به فروش محصولاتی به ارزش ۱ میلیارد یوان در ۲۰ دقیقه شده بود و مجموع کل روز به ۴ میلیارد یوان رسید.

به غیر از فروش ۵۰۰۰۰۰ دستگاه از سری Redmi Note 11 در عرض یک ساعت، این شرکت همچنین موفق شد بیش از ۲۸۰۰۰ دستگاه از Redmi Watch 2 را به ارزش ۱۰ میلیون یوان (۱.۵۶ میلیون دلار) تنها در ۲ ساعت بفروشد.

در اخبار مرتبط، غول تجارت الکترونیک چینی JD.com تنها در چهار ساعت پس از شروع کمپین جشنواره خرید Double 11 بیش از ۱۹۰ میلیون کالا فروخت. از سوی دیگر، Tmall علی بابا گفت که تنها در یک ساعت پس از فروش، بیش از ۲۶۰۰ برند فروش خود را از فروش روز اول سال گذشته پیشی گرفتند.

Redmi K40S لغو شد، سری Redmi K50 در حال آماده سازی است

مقاله قبلی

مشخصات گوشی های شیائومی، ردمی اسنپدراگون ۸۷۰ به زودی منتشر می شود

مقاله بعدی

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *