خبر

Redmi 9A پرفروش ترین گوشی در Jingdong در ماه سپتامبر بود

0

بیش از یک سال از معرفی گوشی هوشمند Redmi 9A در ردمی می گذرد. اما به نظر می رسد که هنوز این مدل نزد کاربران محبوب است. در واقع، Redmi 9A پرفروش ترین گوشی هوشمند ماه گذشته در Jingdong بود!

بله، Redmi 9A با پردازنده Helio G25 و صفحه نمایش +HD از سری آیفون ۱۲، سری آیفون ۱۳ و سری Redmi Note 10 در بین دیگر گوشی ها بیشتر فروش داشت. لیست فوق از پرفروش ترین ۲۰ تلفن هوشمند ماه سپتامبر در حساب Weibo با حسابTechnology Propaganda به اشتراک گذاشته شد.

همانطور که در تصویر نشان داده شده است، Redmi 9A تعداد ۳۱۷،۴۳۱ دستگاه فروخته است. گمانه زنی هایی وجود دارد که بیشتر خریدها را شهروندان مسن تر انجام داده اند که یک دستگاه ساده می خواهند و همچنین دانش آموزانی ه بودجه محدود داشته اند. با توجه به گزارش Counterpoint Research که ماه گذشته نشان داد شیائومی در بازار دستگاه های ۱۰۰ دلاری پیشتاز بازار چین است، این آمار چندان دور از انتظار به نظر نمی رسد.

Redmi 9A در ژوئیه گذشته با قیمت ۵۹۹ ین (۹۳ دلار آمریکا) برای نسخه با ۴ گیگابایت رم و ۶۴ گیگابایت حافظه ذخیره سازی در چین عرضه شد. ردمی بعداً با پیکربندی های دیگر از جمله نسخه ۲ گیگابایت رم + ۳۲ گیگابایت با قیمت ۴۹۹ ین (۷۷ دلار آمریکا) و نسخه ۶ گیگابایت رم + ۱۲۸ گیگابایت که با قیمت ۹۹۹ ین (۱۵۵ دلار) عرضه شد، از آن استفاده کرد.

گوشی های دیگری که در لیست پرفروش ترین دستگاه های ماه قرار گرفتند عبارتند از iPhone 12 با فروش ۳۱۱،۷۲۰ دستگاه، iPhone 13 جدید با ۲۸۶،۵۰۰ واحد و iPhone 11 2019 با ۲۴۸،۵۹۹ واحد. ردمی نوت ۹ ۴G، ردمی K40 و ردمی نوت ۹ پرو سه گوشی دیگر ردمی هستند که رتبه ۱۰ را به خود اختصاص داده اند. Honor 50 و Honor Play5T به ترتیب با ۱۱۲،۶۰۵ واحد و ۱۰۵،۸۱۲ دستگاه رتبه های هفتم و دهم را کسب کردند.

اپل قطعاً برنده واضح است زیرا بیش از سایر مارک های موجود در لیست دستگاه های خود را به فروش رسانده است. به غیر از داشتن چهار دستگاه در ۱۰ مورد برتر، چهار دستگاه دیگر نیز در لیست قرار دارد.

گوشی هوشمند Redmi Note 10 Lite در هند معرفی شد

مقاله قبلی

شیائومی Mi 11 Ultra به MIUI 12.5 Enhanced Edition در اروپا به روز می شود

مقاله بعدی

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *