خبر

دستگاه تصفیه آب داغ فوری شیائومی Q600 معرفی شد؛ در حال حاضر با قیمت ۲۹۹۹ یوان (۴۶۳ دلار) می توان آن را پیش خرید کرد

0

شیائومی قبلاً چندین دستگاه تصفیه آب را در بازار عرضه کرده است، اما امروز این شرکت محصول جدیدی را در این گروه معرفی کرده است، دستگاه تصفیه آب داغ شیائومی Q600. به عنوان اولین دستگاه تصفیه آب شرکت که از عملکرد گرمایش آب پشتیبانی می کند، معرفی شد.

دستگاه تصفیه آب داغ فوری شیائومی Q600 هم اکنون برای پیش خرید در بازار داخلی این شرکت در چین موجود است. اگرچه قیمت آن ۳۴۹۹ یوان (۵۴۰ دلار) است، اما در طول دوره پیش فروش با قیمت ۲۹۹۹ یوان (۴۶۳ پوند) در دسترس خواهد بود.

این دستگاه دارای فناوری فیلتراسیون شش مرحله ای دو هسته ای است و از غشای اسمز معکوس استفاده می کند و می تواند آب را فورا تا دمای ۳۰ الی ۹۵ درجه سانتی گراد گرم کند. جریان خروجی آن زیاد است و می تواند یک لیوان آب را در حدود ۶ ثانیه پر کند.

همچنین یک عملکرد دقیق کنترل دما وجود دارد که هنگام تهیه نوشیدنی های مختلف مفید است. برای جلوگیری از مشکل مانده بودن آب، هنگامی که شیر بسته می شود، آب به غشای RO باز می گردد.

این محصول از “فناوری گرمایش فیلم ضخیم” استفاده می کند و دارای یک دستگاه گرمایش در لوله شیر است تا هنگام استفاده گرمایش فوری را تحقق بخشد. شیر آب دارای طراحی دو لوله است که  آب و آب گرم در دمای اتاق از هم جدا شده است.

در بالای محصول، کنترل پنل لمسی برای تنظیم آسان دما و حجم آب و همچنین عملکرد قفل کودک وجود دارد. توصیه می شود عنصر فیلتر Q600 PPC سالی یکبار تعویض شود و ۱۹۹ یوان قیمت دارد.

علاوه بر این، توصیه می شود غشای اسمز معکوس RO هر سه سال یکبار تعویض شود و قیمت آن ۶۹۹ یوان است. دستگاه تصفیه آب داغ شیائومی Q600 نصب رایگان در محل را ارائه می دهد و می تواند به پلت فرم Mi Smart Home متصل شود.

فروش محدود شیائومی MIX 4 Three-Body Limited Edition در چین با قیمت ۶۲۹۹ یوان (۹۷۱ دلار)

مقاله قبلی

شیائومی به برترین برند تلفن های هوشمند اندرویدی ۵G در جهان تبدیل شد

مقاله بعدی

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.