خبر

سومین افزایش قیمت ردمی نوت ۱۰ در هند

0

Redmi Note 10 مقرون به صرفه ترین مدل در سری Redmi Note 10 است. این گوشی در ابتدا در کنار Redmi Note 10 Pro و Redmi Note 10 Pro Max در هند رونمایی شد. سه ماه و نیم پس از اولین فروش، این دستگاه سومین افزایش قیمت را تجربه می کند.

شیائومی برای اولین بار در ردمی نوت ۱۰ را با ۱۱۹۹۹ روپیه (۴ گیگابایت رم + ۶۴ گیگابایت) و ۱۳۹۹۹ روپیه (۶ گیگابایت رم + ۱۲۸ گیگابایت) وارد بازار شد. با این حال، این شرکت بی سر و صدا قیمت خود را نه یک بلکه سه برابر افزایش داده است.

در اواخر آوریل، این تلفن اولین افزایش قیمت خود را داشت. شیائومی قیمت هر دو نوع را ۵۰۰ روپیه افزایش داد. از این رو، این دستگاه تا چند روز گذشته با قیمت های ۱۲۴۹۹ روپیه و ۱۴۴۹۹ روپیه فروخته می شدند.

روز چهارشنبه، این گوشی دومین افزایش قیمت خود را دریافت کرد. قیمت نسخه ۶ گیگابایتی رم + ۱۲۸ گیگابایتی دوباره ۵۰۰ روپیه افزایش یافت. از این رو، اکنون قیمت آن ۱۴۹۹۹ روپیه می باشد.

تنها چند روز بعد، ردمی نوت ۱۰ برای بار شوم افزایش قیمت داشته است. این بار قیمت پایه ۴ گیگابایتی رم + ۶۴ گیگابایتی ۵۰۰ روپیه افزایش یافته است. در حال حاضر نسخه مذکور با قیمت ۱۲۹۹۹ روپیه به فروش می رسد.

به طور خلاصه، شیائومی هند طی چند ماه قیمت هر دو نسخه Redmi Note 10 را ۱۰۰۰ روپیه افزایش داده است. در نتیجه، مشتریان هم اکنون می توانند یک Redmi Note 10S (6 گیگابایت رم + ۶۴ گیگابایت) با قیمت vanilla Redmi Note 10 (6 گیگابایت رم + ۱۲۸ گیگابایت) خریداری کنند.

مشخصات کلیدی و قیمت شیائومی Mi TV ES 2022 به طور رسمی پیش از عرضه در تاریخ ۲۸ ژوئن اعلام شد

مقاله قبلی

شیائومی Mi 11 Lite 4G و Mi 8 Lite به روزرسانی MIUI 12.5 را دریافت می کنند

مقاله بعدی

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.