خبر

شیائومی فناوری HyperCharge سیمی ۲۰۰ وات و بی سیم ۱۲۰ وات را عرضه می کند، شارژ کامل در ۸ دقیقه

0

در آگوست سال ۲۰۲۰، شیائومی Xiaomi Mi 10 Ultra را به عنوان اولین گوشی خود با شارژ سریع ۱۲۰ وات معرفی کرد. گزارش های اخیر ادعا کردند که این شرکت قصد دارد در نیمه دوم سال تلفن شارژ سریع ۲۰۰ وات را عرضه کند. امروز این شرکت از جدیدترین فناوری شارژ سریع HyperCharge خود رونمایی کرد تا انتظارات بعدی را از تلفن های هوشمند خود فاش کند. فناوری شارژ سیمی ۲۰۰W شیائومی که به تازگی اعلام شده، قول می دهد فقط در ۸ دقیقه یک تلفن هوشمند را شارژ کند. در کنار آن، این شرکت همچنین از شارژ بی سیم ۱۲۰ وات خود رونمایی کرد که می تواند فقط در ۱۵ دقیقه تلفن را شارژ کند.

شیائومی راه حل شارژ ۱۲۰ وات خود را به همراه Mi 10 Ultra که با باتری ۴۵۰۰ میلی آمپر ساعت عرضه شده اعلام کرد. این فناوری می تواند Mi 10 Ultra را فقط در مدت ۲۳ دقیقه شارژ کند. در مورد فناوری جدید HyperCharge سیمی ۲۰۰ وات توسط شیائومی چطور؟

شارژ سیمی ۲۰۰ وات توسط شیائومی می تواند باتری ۴۰۰۰ میلی آمپری را تا ظرفیت ۵۰ درصد فقط در ۳ دقیقه شارژ کند. و به دست آوردن ۱۰۰ درصد آب باتری به ۸ دقیقه زمان نیاز دارید.

از طرف دیگر، شارژ بی سیم ۱۲۰ وات کاملاً جدید می تواند باتری ۴۰۰۰ میلی آمپری را فقط در ۱ دقیقه، ۱۰ درصد و در ۷ دقیقه ۵۰ درصد و تنها در ۱۵ دقیقه ۱۰۰ درصد شارژ کند. شارژر بی سیم ۱۲۰ وات را می توان در نسخه ساخت سفارشی Xiaomi Mi 11 Pro سفارش داد.

HyperCharge بی سیم ۱۲۰ وات به عنوان جانشین شارژ بی سیم ۸۰W شیائومی وارد بازار شد که در اکتبر سال گذشته اعلام شد. فناوری شارژ بی سیم ۸۰ وات می تواند باتری ۴۰۰۰ میلی آمپری را در مدت زمان ۱۹ دقیقه به طور کامل شارژ کند.

شیائومی فردا فناوری شارژ سریع HyperCharge را معرفی می کند

مقاله قبلی

سرمایه گذاری جمعی گسترده شیائومی برای درب هوشمند Tinymu Pro-H مخصوص توالت با ۸ حالت تمیز کردن

مقاله بعدی

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.