خبر

Viomi جارو برقی ربات آلفا ۲ پرو را با ردیاب همه جانبه عرضه می کند

0

در فوریه سال جاری، شرکت زنجیره ای زیست محیطی شیائومی Viomi جارو برقی ربات Alpha 1C را با یک محفظه منحنی منحصر به فرد و جمع آوری گرد و غبار خشک عرضه کرد. این شرکت هم اکنون یک مدل ارتقا یافته با نام جارو برقی ربات Viomi Alpha 2 Pro روانه بازار کرده است. این محصول به طور رسمی در فروشگاه رسمی Viomi’s Tmall به فروش می رسد. این دستگاه دارای برچسب قیمت ۳۴۹۹ یوان (۵۳۷ دلار) بود.

Viomi Alpha 2 Pro از سیستم رادار لیزری AI (LDS) بهره می برد که می تواند مساحت زیادی را اسکن کند. جدا از تشخیص موانع در جلو، رادار لیزر می تواند موانع موجود در کناره های جاروبرقی را نیز تشخیص دهد. به لطف این تکنولوژی، می تواند ۱۸۰ درجه اسکن در زمان واقعی و فاصله ۸ متر را به دست آورد. علاوه بر این، سیستم رادار تحت تأثیر شرایط نوری قرار نمی گیرد زیرا در تاریکی نیز موثر است. گفته می شود این جارو برقی می تواند ۱۵۰ نوع موانع مختلف را تشخیص دهد.

علاوه بر این، Viomi Alpha 2 Pro از سیستم جمع آوری گرد و غبار اتوماتیک AI-Dumping 3.0 استفاده می کند. این سیستم می تواند کل فرآیند تمیز کردن، جمع آوری گرد و غبار و دفع گرد و غبار را درک کند. واحد اصلی، صندلی جمع آوری گرد و غبار و کیسه گرد و غبار با فیلتراسیون با دقت سه برابر تولید می شوند. کربن فعال استفاده شده در کیسه گرد و غبار تا ۹۹.۹۹٪ خاصیت ضد باکتری دارد و به طور موثری از تکثیر باکتری ها جلوگیری می کند. همچنین می تواند گرد و غبار، مواد حساسیت زا، باکتری ها و سایر مواد مضر را لایه به لایه فیلتر کند.

آلفا ۲ پرو همچنین دارای طراحی مجدد مجرای هوا متفاوت از سایر جارو برقی ها است. طراحی جدید تقریباً ۶۰٪ طول مجرای هوا را کوتاه می کند. همچنین این خلا قدرت مکش قوی ۳۰KPa دارد که می تواند در سریعترین زمان در مدت زمان ۱۵ ثانیه به جمع آوری سریع گرد و غبار دست یابد و به طور موثری کارایی و اثربخشی جمع آوری گرد و غبار را بهبود بخشد.

شیائومی Mi Mix Fold بصورت زنده تحت آزمایش خم شدن قرار گرفت: بیش از ۲۰۰۰۰۰ بار معادل ۸۹ ساعت

مقاله قبلی

Oppo Enco Buds نسل جدید در این ماه عرضه می شود

مقاله بعدی

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.