خبر

سری Red Magic 6 در شرف ورود است: اولین نرخ تازه سازی ۱۶۵ هرتز

0

در تاریخ ۲۷ فوریه، سری Nubia Red Magic 6 مجوزهای دسترسی به شبکه را دریافت کرد. Red Magic 6/6 Pro دارای شماره مدل های NX669J و NX669J-P است.

وزارت صنعت و فناوری اطلاعات چندین پارامتر دقیق از دو تلفن بازی را ارائه داده است. از نظر ظاهری،  Red Magic 6 با ضخامت ۹.۷ میلی متری و Red Magic 6 Pro دارای ضخامت بدنه ۹.۸ میلی متر است. اولی از باتری ۵۰۰۰ میلی آمپری با شارژ فلاش ۶۶ وات پشتیبانی می کند، در حالی که باتری دومی ۴۵۰۰ میلی آمپر ساعت با شارژ فلاش ۱۲۰ وات است. علاوه بر این، سری Red Magic 6 اولین گوشی با نرخ تازه سازی فوق العاده بالا ۱۶۵ هرتز می باشد. در این صورت، به بالاترین میزان تازه سازی در میان تلفن های هوشمند تبدیل خواهد شد.

علاوه بر این، نرخ نمونه برداری لمسی صفحه نمایش این سری ۵۰۰ هرتز برای یک انگشت به علاوه پاسخ لمسی یک انگشت و ۳۶۰ هرتز برای چند انگشت است. زمان آن به ۸ میلی ثانیه می رسد که تقریباً در مقایسه یا سایر گوشی ها شکست ناپذیر است.

از همه مهمتر، سری Red Magic 6 به رسم اتلاف حرارت با خنک کننده هوا ادامه می دهد. فن گریز از مرکز با سرعت بالا بیش از ۲۰،۰۰۰ دور در دقیقه است که با دور موتور یک موتور مسابقه F1 قابل مقایسه است. علاوه بر این، پره های فن به ۵۹ عدد افزایش یافته و حداکثر سرعت تیغه ۱۴ متر بر ثانیه است. بنابراین، ضریب انتقال حرارت هوا ۵۰۰٪ افزایش یافته که می تواند دمای هسته CPU را تا ۱۶ درجه سانتیگراد کاهش دهد.

به گفته نی فی رئیس نوبیا، سری Red Magic 6 در کنفرانس مطبوعاتی در تاریخ ۴ مارس به طور رسمی منتشر می شود.

قیمت REDMI 10 به بیرون درز کرده و بهتر از آن است که انتظار داشتیم

مقاله قبلی

Black Shark 4 در راه است

مقاله بعدی

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.